Достапни линкови

Милионери бараат поголем данок на нивното богатство


Милионери бараат поголем данок на нивното богатство
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:22 0:00

Група од повеќе од 100 милијардери и милионери упати молба до политичките и деловните лидери кои виртуелно се состануваат на Светскиот економски форум да плаќаат поголем данок.

Категории

XS
SM
MD
LG