Достапни линкови

Маска со „твојот“ лик


Маска со „твојот“ лик
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Едно фото студио во Индија започна да изработува заштитни маски со ликот на луѓето кои ќе ја носат маската. Интересот е голем, а можат да ви изработат и маска со некој од светските лидери.

Категории

XS
SM
MD
LG