Достапни линкови

Македонија прослави 30 години од осамостојувањето


Македонија прослави 30 години од осамостојувањето
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Припадници на оружените сили на Армијата и на полицијата, здравствени работници, пожарникари, земјоделци, рудари, спортисти, волонтери на Црвениот крст беа дел од Дефилето на независноста, организирано во рамки на прославата по повод 8 ми септември.

Категории

XS
SM
MD
LG