Достапни линкови

Летна жешка живеачка во Скопје и Вашингтон


Летна жешка живеачка во Скопје и Вашингтон
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:21 0:00

Како да се преживеат сахарските температури е главната тема на жителите на северната хемисфера ова лето. Што се прават граѓаните а што им овозможуваат властите во Скопје и Вашингтон.

Категории

XS
SM
MD
LG