Достапни линкови

Лажните ветувања на Путин


Лажните ветувања на Путин
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин, со години наназад се претставува како принципиелен и политичар кој ги исполнува дадените ветувања. Но, децидните ставови на Путин, по повеќе клучни прашања, со тек на времето, се покажаа како неточни.

Категории

XS
SM
MD
LG