Достапни линкови

Без кредит тешко, со кредит уште потешко


Без кредит тешко, со кредит уште потешко
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:15 0:00

Голем процент од населението во Македонија е задолжено во баните, а растот на каматите за кредитите секако ќе напарави некаков притисок врз нив. Кредитите мора да се плаќаат, а како, многумина креваат рамења.

Категории

XS
SM
MD
LG