Достапни линкови

Коронатест за една секунда, економии во рекорден пад


Коронатест за една секунда, економии во рекорден пад
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Ширењето на коронавирусот не запира. Израелци развија апарат за коронатест кој дава резултат за една секунда. Економиите и во развиени земји бележат рекорден пад. Во светот скептицизам за руската вакцина.

Категории

XS
SM
MD
LG