Достапни линкови

Коридори 8 и 10: Каде поминуваат, што е изградено, а што ќе се гради?


Коридори 8 и 10: Каде поминуваат, што е изградено, а што ќе се гради?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Кои се коридорите 8 и 10, како и 10Д? Каде поминуваат, што е изградено, а што ќе се гради?

Категории

XS
SM
MD
LG