Достапни линкови

Комарци, муви и влакна како „прилог“: Што јадат студентите во „Гоце Делчев“ кога никој не снима

Студенти од студентскиот дом „Гоце Делчев“ анонимно ни пратија фотографии за да видиме што јаделе во текот на изминатата седмица. Она што е заедничко за секој ручек е салатата од зелка, која некогаш доаѓа со влакно или комарец како „прилог“, а и муви се дел од менито, велат тие.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG