Достапни линкови

КОВИД 19 - седмичен развој на настаните во светот


КОВИД 19 - седмичен развој на настаните во светот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Над половина од светската популација живее со мерки на физичко дистанцирање. Мерките попуштаат, но светот е сеуште далеку од лек или вакцина против коронавирусот. Економските последици се огромни.

Категории

XS
SM
MD
LG