Достапни линкови

КОВИД-19 со различни влијанија врз бремени жени


КОВИД-19 со различни влијанија врз бремени жени
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Докторите знаат дека вирусите различно влијаат на бремените жени и нивните фетуси. Но, сега се обидуваат да утврдат како КОВИД-19 влијае.

Категории

XS
SM
MD
LG