Достапни линкови

Ковид 19: Психички проблеми кај младите и медицинарите


Ковид 19: Психички проблеми кај младите и медицинарите
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Американскиот претседател Џо Бајден прави пресврт во битката против Ковид 19 во САД. Последици од пандемијата и врз менталното здравје на луѓето. Продолжуваат рестриктивните мерки во многу земји во Европа.

XS
SM
MD
LG