Достапни линкови

Ковид 19: Европски држави со рекордни новозаболени


Ковид 19: Европски држави со рекордни новозаболени
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Повеќе земји во Европа бележат рекордни бројки на новоинфицирани од коронавирус. Повторно се заоструваат превентивните мерки. Научниците велат дека се повеќе луѓе имаат и ќе имаат и ментални проблеми.

XS
SM
MD
LG