Достапни линкови

Клучните проблеми за кои политичарите немаат решение


Клучните проблеми за кои политичарите немаат решение
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Со години наназад, во сите анкети, граѓаните велат дека главни проблеми во државата се невработеноста, сиромаштијата, ниските плати и пензиите. Политичките партии не наоѓаат решенија за овие проблеми.

Категории

XS
SM
MD
LG