Достапни линкови

2021: Клучните настани во уште една пандемична година


2021: Клучните настани во уште една пандемична година
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:51 0:00

2021 година донесе многу пресврти кои уште долго време ќе имаат одек во светот. Пренесуваме дел од некои од настаните што ја одбележаа.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG