Достапни линкови

Страв, тага и очај, младите и климатските промени


Страв, тага и очај, младите и климатските промени
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:59 0:00

Апели, ветувања, протести... и ништо повеќе. Како да го правиме токму она што не треба. Светот станува лошо место за живеење. Некои велат дека сѐ уште може нешто да направиме за спас на Планетава, но други се уверени дека е предоцна. Иднината на светот и младите.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG