Достапни линкови

Кина влегува се подлабоко во Европа и инвестициски и политички


Кина влегува се подлабоко во Европа и инвестициски и политички
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:19 0:00

Која е цената на кинеските инвестиции? Оправдани ли се сомнежите за корупција и стравувањата за зголемување на кинеското влијание? Во Топ темата на неделата следат две приказни - македонска и унгарска.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG