Достапни линкови

Киев - последици од најновото бомбардирање


Киев - последици од најновото бомбардирање
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

Киев осамна со нови урнаини од руските бомбардирања. Беше погоден шопинг центар, но и некои околни станбени објекти. Според украински извори, најмалку 8 лица загинале.

Категории

XS
SM
MD
LG