Достапни линкови

Каменот на Мисовски причина за кавга за имунитетот на Вељаноски


Каменот на Мисовски причина за кавга за имунитетот на Вељаноски
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Каменот со кој бил погоден од демонстранти пратеникот Горан Мисовски и сликата од крвава кошула од насилните настани на 27 април 2017 година предизвика тензија на собраниската комисиска расправа за имунитетот на пратеникот и поранешен претседател на парламентот Трајко Вељаноски.

XS
SM
MD
LG