Достапни линкови

Калајџиев - ДУИ се недопирливи, како заштитени бели мечки


Калајџиев - ДУИ се недопирливи, како заштитени бели мечки
please wait

No media source currently available

0:00 0:12:28 0:00

Знаеме дека во суштина ДУИ се недопирливи. Има многу озборувања за криминал и корупција, а не гледаме никакви постапки и тоа кај луѓето остава впечаток дека тие се некоја заштитена бела мечка, вели професор Гордан Кајалџиев во интервју за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG