Достапни линкови

Како ќе го слават граѓаните Илинден


Како ќе го слават граѓаните Илинден
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

За граѓаните Илинден претставува ден на будење на македонската национална свест. Дел од нив ќе останат дома за празникот, некои ќе одат на скара, а на излет.

Категории

XS
SM
MD
LG