Достапни линкови

Како чеченски борци принудувале Украинци на пропагандно видео


Како чеченски борци принудувале Украинци на пропагандно видео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Украинци ја кажуваат вистината зад пропагандно видео во кое беа принудени да учествуваат додека нивното село беше окупирано од чеченските про-Кремљ борци.

Категории

XS
SM
MD
LG