Достапни линкови

Како пандемијата се одразува врз животот на младите?


Како пандемијата се одразува врз животот на младите?
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:36 0:00

Веќе една година како светот го погоди коронавирусот кој наметна правила на живеење кои досега не беа вообичаени. Последиците не се само врз здравјето, туку и врз однесувањето на луѓето. Како во сето ова се снаоѓаат младите?

Категории

XS
SM
MD
LG