Достапни линкови

Како коронавирусот го смени животот на луѓето?


Како коронавирусот го смени животот на луѓето?
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Пандемијата со коронавирусот донесе големи промени во секојдневниот живот на луѓето, некои на полошо, но некои и на подобро. Карантин, затворени продавници, кафеани, работа од дома. Но, и повеќе време со семејството, со најблиските.

Категории

XS
SM
MD
LG