Достапни линкови

Како беа извршени нападите на 11 септември 2001 година


Како беа извршени нападите на 11 септември 2001 година
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Минаа 20 години од нападите на 11 септември во САД во кои загинаа речиси 3.000 луѓе. Еве како беа изведени.

Категории

XS
SM
MD
LG