Достапни линкови

Каков исход ќе има лидерската меѓу Ковачевски и Мицкоски, што мислат новинарите?


Каков исход ќе има лидерската меѓу Ковачевски и Мицкоски, што мислат новинарите?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Ги прашавме новинарите кои ја следат лидерската средба меѓу премиерот Димитар Ковачевски и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, што очекуваат од оваа средба?

Категории

XS
SM
MD
LG