Достапни линкови

Дали најлошото помина во Ковид центрите во Македонија?


Дали најлошото помина во Ковид центрите во Македонија?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:19 0:00

До приемот во болница со проблеми, потоа подобро. Но, недостига медицински кадар.

Категории

XS
SM
MD
LG