Достапни линкови

Каква е проценката на новинарите: Што ќе биде прво, уставни измени или избори?


Каква е проценката на новинарите: Што ќе биде прво, уставни измени или избори?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Ги прашавме новинарите кои ја следеа лидерската средба меѓу Ковачевски и Мицкоски: Дали може до ноември годинава да бидат изгласани уставните измени? Што ќе се случи попрво - предвремени избори или уставни измени?

Категории

XS
SM
MD
LG