Достапни линкови

Казахстан - страв, неизвесност, глад


Казахстан - страв, неизвесност, глад
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Репортерите на РСЕ, Курент Тајм, ја опишуваат актуелната ситуација во Казахстан. Тензично, во делови од земјата анархија, неизвесност.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG