Достапни линкови

Иранска романса која не им се допадна на властите и ја санкционираа


Иранска романса која не им се допадна на властите и ја санкционираа
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Предлог за брак предизвика масовна подршка од иранците на социјалните мрежи, но и реакции од иранските власти, на кои не им се допадна тоа.

Категории

XS
SM
MD
LG