Достапни линкови

Икони на панцири: Украинската православна црква ги освети специјалните панцири

Украинската православна црква ги благословува иконите насликани на панцири, кои им ги спасуваат животите на украинските војници во борбата против окупаторските руски сили.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG