Достапни линкови

Изгаснат пожарот кај стара рампа во Скопје - нема повредени


Изгаснат пожарот кај стара рампа во Скопје - нема повредени
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Неколку стари бараки речиси целосно изгореа во пожар кој околу пладне избувна на Булеварот „11 Октомври“ во близина на Тутунскиот комбинат. Нема повредени. Причините за настанувањето на пожарот допрва ќе се утврдуваат.

Категории

XS
SM
MD
LG