Достапни линкови

Избери ја својата иднина


Избери ја својата иднина
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Спотот на Европскиот парламент за изборите во Европа, кој треба да ги поттикне гласачите да излезат и да гласаат, стана вирален. Во фокуот се новороденчиња, како симбол на иднината на Европа.

XS
SM
MD
LG