Достапни линкови

За функционери, правдата не важи


За функционери, правдата не важи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:24 0:00

Дел граѓани мислат дека политичарите се поддржуваат меѓусебно, а народот е изигран, други, пак, дека правдата ќе забави, ама ќе стигне, а има и такви кои, како што велат, нема правда во Македонија.

Категории

XS
SM
MD
LG