Достапни линкови

Заздравувањето на европската економија под прашалник


Заздравувањето на европската економија под прашалник
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

По строгите рестриктивни мерки во минатата година поради коронавирусот, европската економија годинава почна да се опоравува и да бележи раст. Но сега повторно е загрозена од фактот што Европа се соочува со нов голем бран на ковид 19.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG