Достапни линкови

Заев: Стануваме безбедна земја, свои на своето!


Заев: Стануваме безбедна земја, свои на своето!
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

На свечена церемонија пред Владата, беше кренато знамето на НАТО. Во својот говор премиерот Зоран Заев истакна дека овој чин воедно значи и побезбедна иднина и почеток на изградбата на нашата држава според европските стандарди

XS
SM
MD
LG