Достапни линкови

Заев измамен, но не си дава оставка


Заев измамен, но не си дава оставка
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Ова е еден од оние обиди за директна штета на нашите стратешки интереси да го завршиме процесот за нашето членство во НАТО, рече премиерот Зоран Заев по објавувањето на неговите разговори со „лажниот“ Порошенко.

Категории

XS
SM
MD
LG