Достапни линкови

Животот на Михаил Горбачов низ фотографии

Наследството на Михаил Горбачов, човекот кој го надгледуваше распадот на Советскиот Сојуз, останува тема на поделби во Русија.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG