Достапни линкови

Жбогар: Од Брисел добивме добра вест!


Жбогар: Од Брисел добивме добра вест!
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

„Ви честитам за напорите, посветеноста и жртвите што ги направивте“, рече евроамбасадорот Самуел Жбогар, откако Европската комисија денеска препорача почеток на преговорите со Северна Македонија

XS
SM
MD
LG