Достапни линкови

Елка висока 3 метри од празни шишенца за вакцини


Елка висока 3 метри од празни шишенца за вакцини
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Во еден од најголемите центри за вакцинација против ковид-19 во Букурешт, Романија е поставена елка направена од шишенца на искористени вакцини. Вработените ја правеле месец ипол надвор од работното време.

Категории

XS
SM
MD
LG