Достапни линкови

Една година од локалните избори - Што е сменето?


Една година од локалните избори - Што е сменето?
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Катни гаражи, нови детски градинки, патишта и зелени општини. Ова беа само дел од ветувањата предизборните програми на кандидатите за градоначалници. По една година ги прашавме граѓаните и дел од градоначалниците - што е остварено, а што не.

Категории

XS
SM
MD
LG