Достапни линкови

„Егзибиции“ на новиот автопат во Црна Гора


„Егзибиции“ на новиот автопат во Црна Гора
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Неодговорност на возачите, кривични пријави, пожари и други случки во првите денови од сообраќајот на новиот автопат во Црна Гора меѓу Колашин и Подгорица. Во командниот центар на автопатот се зачудени од однесувањето на некои возачи, за кои велат дека се повеќе за психолошка, отколку за сообраќајна експертиза.

Категории

XS
SM
MD
LG