Достапни линкови

Дукоски - Јовановски ќе даде исказ по увидот во доказите


Дукоски - Јовановски ќе даде исказ по увидот во доказите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Човекот не видел со какви докази располага Јавното обвинителство, а се бара од него да даде исказ, вели адвокатот Сашко Дукоски, бранител на осомничениот во Рекет, Бојан Јовановски.

XS
SM
MD
LG