Достапни линкови

Демонстранти влегоа во РТС во Белград


Демонстранти влегоа во РТС во Белград
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Полицијата ги изнесе со сила демонстрантите и лидерите на опозицискиот Сојуз на Србија од зградата на РТС каде навлегоа за време на саботните анти владини протести во Белград.

Категории

XS
SM
MD
LG