Достапни линкови

Граѓани - Нема правда, има само политика


Граѓани - Нема правда, има само политика
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Нема правда ако нема одговорност, велат дел од граѓаните на прашањето, колку се задоволни од спроведувањето на правдата во државата. Тие сметаат дека неказнивоста на криминалот и корупцијата се одомаќинија во општеството. При тоа зборат за односот на сите власти и партии

Категории

XS
SM
MD
LG