Достапни линкови

Граѓани за вакцинирањето во Македонија против Ковид 19


Граѓани за вакцинирањето во Македонија против Ковид 19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Во Македонија сеуште нема поголемо количество вакцини против Ковид 19, па нема ни масовно вакцинирање. Граѓаните, главно, би се вакцинирале, но не знаат кога ќе дојдат на ред.

Категории

XS
SM
MD
LG