Достапни линкови

Граѓански приоритети: економски развој и екологија


Граѓански приоритети: економски развој и екологија
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Граѓаните кои РСЕ ги анкетираше велат дека на новата Влада ,пред се, приоритет треба да и биде економскиот развој и подобрување на животниот стандард. За некои подеднакво важна е и екологијата. Владата ветува, а опозицијата критикува.

Категории

XS
SM
MD
LG