Достапни линкови

Граѓаните скептични за датумот за преговори со ЕУ


Граѓаните скептични за датумот за преговори со ЕУ
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Граѓаните се свесни оти на домашен план имаме големи слабости, меѓутоа, според нив, отворањето на преговорите би ја придвижило земјата напред. Некои велат дека недобивањето на датум ќе ги разочара младите кои ќе продолжат да си заминуваат од земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG