Достапни линкови

Глобално, пандемијата не стивнува


Глобално, пандемијата не стивнува
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Иако во мал број земји во светот ситуацијата со Ковид 19 се става под контрола, глобално сеуште има големи проблеми. Досега во светот починале над 3 милиони луѓе.

Погледни ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG