Достапни линкови

Глобалните проблеми во авио-сообраќајот евидентни и на скопскиот аеродром


Глобалните проблеми во авио-сообраќајот евидентни и на скопскиот аеродром
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Откажани или одложени летови, изгубени куфери, чекање со часови и метеж, ваква е сликата летово низ европските аеродроми. На скопскиот аеродром, надлежните велат дека проблемите се главно на европските аеродроми.

Категории

XS
SM
MD
LG